BTS

Едріан Беслі

Рослинний парадокс

Стівен Р. Ґандрі

Стівен Р. Ґандрі / РОСЛИННИЙ ПАРАДОКС

А ви знали що помідори, кукурудза, бобові, модна зараз кіноа — це продукти, які заважають нам схуднути? Книга-бестселер «Рослинний парадокс» відомого доктора-кардіолога зламає ваші стереотипи про корисність багатьох продуктів. Сам автор дотримувався правильного харчування, але при цьому страждав від надмірної ваги, гіпертонії, артриту і тільки виключивши продукти які містять лектини, а це помідори, цільнозерновий хліб, кукурудза і багато інших «правильних» продуктів зміг схуднути на 30 кг!

блогерка / @molina_mom

Лінива мама: завдання для розвитку

Анна Бикова

Анна Бикова / «ЛІНИВА МАМА»: ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ

У книжці є безліч корисних практичних tricks&tips — наприклад, скільки забавок можна придумати зі звичайного носовичка чи чим в домашніх умовах замінити сортер. Є в ній несподівані точки зору, заспокійливі умовиводи. І нехай вона не претендує на беззаперечну істину, але з неї дійсно можна почерпнути чимало корисного.

блогерка / @vityska_vv

Хюґе

Мері Турелл Сьодерберґ

Мері Турелл Сьодерберґ / ХЮҐЕ

Неймовірно багато фотографій, та ще й не просто красивих ілюстрацій, а реальних знайомих автора — милої Марії (суджу за фото, на ньому вона аж сяє щастям). А ще, автор наводить багато прикладів саме приємних взаємин. Якщо вам цікавий феномен хюгге — дуже раджу!

блогерка / @helga_reads

Феномен Zara

Ковадонґа О’Ші

Ковадонґа О’Ші / ФЕНОМЕН ZARA

О’ Ші відкриває завісу і дозволяє заглянути, аби довідатися що відбувається за лаштунками. Із книги ви дізнаєтеся про загальну формулу успіху Амансіо Ортега, тож читайте і робіть висновки самі! «Феномен ZARA» надихає на зміни, на переосмислення своїх цілей і поставлених задач,а оформлення книги — просто бомба!

блогерка / @inna_gubchenko

Самостійна дитина, або як стати лінивою мамою

Анна Бикова

Анна Бикова / САМОСТІЙНА ДИТИНА, АБО ЯК СТАТИ ЛІНИВОЮ МАМОЮ

Читаючи кожний розділ кожну сторінку я відчувала все більшу вдячність автору за її доступні пояснення потреб дитини. Чому так себе поводить, а не інакше. Я справді краще почала розуміти поведінку свого синочка та йога бажання. Ніякої «води», тільки корисна інформація із наведеними прикладами.

блогерка / @julia_prokhorovych