Becoming Supernatural

Джо Диспенза

Becoming Supernatural

Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Відгук Becoming Supernatural Supernatural Відгук

Джо Диспенза / Джо

Рослинний парадокс

Стівен Р. Ґандрі

Стівен Р. Ґандрі / РОСЛИННИЙ ПАРАДОКС

А ви знали що помідори, кукурудза, бобові, модна зараз кіноа — це продукти, які заважають нам схуднути? Книга-бестселер «Рослинний парадокс» відомого доктора-кардіолога зламає ваші стереотипи про корисність багатьох продуктів. Сам автор дотримувався правильного харчування, але при цьому страждав від надмірної ваги, гіпертонії, артриту і тільки виключивши продукти які містять лектини, а це помідори, цільнозерновий хліб, кукурудза і багато інших «правильних» продуктів зміг схуднути на 30 кг!

блогерка / @molina_mom

Лінива мама: завдання для розвитку

Анна Бикова

Анна Бикова / «ЛІНИВА МАМА»: ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ

У книжці є безліч корисних практичних tricks&tips — наприклад, скільки забавок можна придумати зі звичайного носовичка чи чим в домашніх умовах замінити сортер. Є в ній несподівані точки зору, заспокійливі умовиводи. І нехай вона не претендує на беззаперечну істину, але з неї дійсно можна почерпнути чимало корисного.

блогерка / @vityska_vv

Хюґе

Мері Турелл Сьодерберґ

Мері Турелл Сьодерберґ / ХЮҐЕ

Неймовірно багато фотографій, та ще й не просто красивих ілюстрацій, а реальних знайомих автора — милої Марії (суджу за фото, на ньому вона аж сяє щастям). А ще, автор наводить багато прикладів саме приємних взаємин. Якщо вам цікавий феномен хюгге — дуже раджу!

блогерка / @helga_reads

Феномен Zara

Ковадонґа О’Ші

Ковадонґа О’Ші / ФЕНОМЕН ZARA

О’ Ші відкриває завісу і дозволяє заглянути, аби довідатися що відбувається за лаштунками. Із книги ви дізнаєтеся про загальну формулу успіху Амансіо Ортега, тож читайте і робіть висновки самі! «Феномен ZARA» надихає на зміни, на переосмислення своїх цілей і поставлених задач,а оформлення книги — просто бомба!

блогерка / @inna_gubchenko

Самостійна дитина, або як стати лінивою мамою

Анна Бикова

Анна Бикова / САМОСТІЙНА ДИТИНА, АБО ЯК СТАТИ ЛІНИВОЮ МАМОЮ

Читаючи кожний розділ кожну сторінку я відчувала все більшу вдячність автору за її доступні пояснення потреб дитини. Чому так себе поводить, а не інакше. Я справді краще почала розуміти поведінку свого синочка та йога бажання. Ніякої «води», тільки корисна інформація із наведеними прикладами.

блогерка / @julia_prokhorovych